Archive for Eylül 2012

Murat Boz'un Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları

29 Eylül 2012 Cumartesi Tarafından Yazıldı.

Murat Boz'un Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları açıklandığında buradan paylaşılacaktır.

Emrah


Hülya Avşar'ın Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları

Tarafından Yazıldı.

Hülya Avşar'ın Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları açıklandığında ve yayınlandığında buradan paylaşılacaktır.

 Gülcan Şimşek
Sonuç
Açelya Alan


Mustafa Sandal'ın Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları

Tarafından Yazıldı.

Mustafa Sandal'ın Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları açıklandığında ve yayınlandığında buradan paylaşılacaktır.

Esin Sunan


Hadise'nin Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları

Tarafından Yazıldı.

Hadise'nin Ekibindeki Yarışmacılar ve Performansları açıklandığında ve yayınlandığında buradan paylaşılacaktır.

Zeynep Topçu
Burcu Demirtaş
Mustafa Hoşgören


O Ses Türkiye 1.Bölüm Fragmanı (1 Ekim 2012 Pazartesi / Star Tv)

Tarafından Yazıldı.

O Ses Türkiye 1.Bölüm Fragmanı (1 Ekim 2012 Pazartesi / Star Tv) O Ses Türkiye” yeni sezon heyecanıyla, 1 Ekim Pazartesi 20.00′de izleyicisiyle buluşuyor. Yepyeni sesler ve muhteşem jürisiyle “O Ses Türkiye” 1 Ekim Pazartesi 20.00′de Startvde. Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar’ın en iyi sesi bulmaya çalışacağı müthiş heyecan, bundan sonra Star ekranlarında.


O ses Türkiye Yeni Sezon Yarışmacıları

Tarafından Yazıldı.

Yarışmacılar ve yarışmacıların performansları bu başlık altından paylaşılacaktır. Lütfen takip ediniz.


O Ses Türkiye 1 Ekim HD Video İzle

25 Eylül 2012 Salı Tarafından Yazıldı.

O ses Türkiye programı 1 Ekim 2012 canlı yayını, İzlemek için aşşağıdaki play butonunu kullanınız.
O ses türkiye 2. sezon 1.bölüm, O ses türkiye 2. sezon ilk bölümü hd izle, O ses türkiye 2. sezon 1. bölüm performansları izle, o ses türkiye 1 ekim izle, o ses türkiye 1 ekim canlı izle, O ses türkiye 1 ekim performansları, o ses türkiye 1 ekim performansları hd izle, o ses türkiye 2. sezon başlangıç.O Ses Türkiye 2. Sezon 1. Bölüm HD İzle

Tarafından Yazıldı.

O ses Türkiye programı 1 Ekim 2012 canlı yayını, İzlemek için yukarıdaki play butonunu kullanınız.
O ses türkiye 2. sezon 1.bölüm, O ses türkiye 2. sezon ilk bölümü hd izle, O ses türkiye 2. sezon 1. bölüm performansları izle, o ses türkiye 1 ekim izle, o ses türkiye 1 ekim canlı izle, O ses türkiye 1 ekim performansları, o ses türkiye 1 ekim performansları hd izle, o ses türkiye 2. sezon başlangıç.O Ses Türkiye 1 Ekim 2012 Canlı Star TV İzle HD

Tarafından Yazıldı.O ses Türkiye programı 1 Ekim 2012 canlı yayını, İzlemek için yukarıdaki play butonunu kullanınız.

O ses türkiye 2. sezon 1.bölüm, O ses türkiye 2. sezon ilk bölümü hd izle, O ses türkiye 2. sezon 1. bölüm performansları izle, o ses türkiye 1 ekim izle, o ses türkiye 1 ekim canlı izle, O ses türkiye 1 ekim performansları, o ses türkiye 1 ekim performansları hd izle, o ses türkiye 2. sezon başlangıç.O Ses Türkiye Ekibi Birlikte Yemekteydi.

20 Eylül 2012 Perşembe Tarafından Yazıldı.

http://www.ayakligazete.com.tr/i/galeri/482/os4.jpg 
"O Ses Türkiye" yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı ile ünlü isimlerden oluşan jüri üyeleri dün akşam Etiler'de buluşarak, yeni sezonda başlayacak olan programın değerlendirmesini yaptılar


Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz hep birlikte yemek yediler ve üç saat süreyle birlikte oldular.

Çıkışta kameralara birlikte poz verirken, Acun Ilıcalı, yeni sezona bomba gibi hazırlandıklarını, çok güzel programlar izlettireceklerini söyledi.

Bu arada kameraların Hadise'yi zumladığını farkeden Acun Ilıcalı, "Siz Hadise'yi zayıfladı diye çekiyorsunuz ama biz onu her haliyle seviyoruz. Ruhunu seviyoruz. Hadise ister zayıf ister şişman, nasıl olursa olsun farketmez" dedi. Bu sözleri üzerine Hadise, Acun Ilıcalı'yı boynundan tutarak kendine çekti ve yanaklarından öptü.


O ses Türkiye Yeni Sezon Seyirci Olma Başvurusu

17 Eylül 2012 Pazartesi Tarafından Yazıldı.

http://www.hayatveinsan.com/wp-content/uploads/2012/02/o_ses_turkiye_.jpg
O ses türkiye yarışmasına seyirci olmak için ne yapmalıyım, o ses türkiye‘ye seyirci olmak için nereye başvurulur,o ses türkiye yarışmasına nasıl seyirci olunur?
Türkiye’nin en iyi seslerinin yarıştığı ‘O Ses Türkiye’yeni sezona merhaba demeye hazırlanıyor..
Acul Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Hülya Avşar,Hadise,Mustafa Sandal ve Murat Boz’un jürisi olduğu yarışmanın elemeleri devam ediyor..

Sizde yarışmayı canlı canlı yerinde izlemek ve bu heyecana ortak olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken http://www.acunn.com internet adresindeki seyirci başvuru formunu eksiksiz doldurmak..
O Ses Türkiye seyirci başvuru formu için http://www.acunn.com tıklayınız..


O Ses Türkiye Ankara Elemeleri 12 Eylül

16 Eylül 2012 Pazar Tarafından Yazıldı.

O ses Türkiye 2.Sezon seçmeleri Ankara'da devam ediyor. ANKARA - SUITE OTUZDÖRT 12 Eylül Çarşamba günü, 12:00-18:00 saatleri arasında. Adres: Uğurmumcu Caddesi No:34 G.O.P./Ankara Ses renginizi en iyi gösteren 2 adet şarkıya hazırlık yapmayı ve varsa altyapılarını getirmeyi sakın unutmayın.


O Ses Türkiye izmir Elemeleri 14 Eylül

Tarafından Yazıldı.

O ses Türkiye 2.Sezon seçmeleri İzmir'de devam ediyor. İZMİR - ARMİS HOTEL 14 Eylül Cuma günü, 12:00-19:00 saatleri arasında. Adres: Mürselpaşa Bulvarı No:157 Kahramanlar 35230 İzmir Ses renginizi en iyi gösteren 2 adet şarkıya hazırlık yapmayı ve varsa altyapılarını getirmeyi sakın unutmayın. Devamını Oku: http://www.osesyarismasi.org/2012/09/o-ses-turkiye-izmir-elemeleri-14-eylul.html#ixzz26fKiXRg7


O ses Türkiye Yeni Sezon Yarışmacıları

9 Eylül 2012 Pazar Tarafından Yazıldı.

http://www.bursahakimiyet.com.tr/resimler/26000/26561.jpgO ses türkiye 2013 yeni sezonunda star tv'de yarışmacıları ve yarışmacılar hakkında bilgiler bu yazı altından paylaşılacak.


O Ses Türkiye Bursa Elemeleri

Tarafından Yazıldı.

http://www.bursahakimiyet.com.tr/resimler/26000/26561.jpgMüzik dünyasına yeni yetenekler kazandıran O Ses Türkiye Yarışması'nın yeni sezon elemeleri başladı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği programın Bursa elemeleri, dün Tuğcu Otel'de gerçekleştirildi. Geçtiğimiz sezon Bursa'dan katılan ve yarışmada finale kalan Bihter Erkmen'in yıldızının parlamasını sağlayan "O Ses Türkiye"nin Bursa elemelerine genç yetenekler büyük ilgi gösterdi.

İLGİ DIŞARI TAŞTI
Uzun kuyrukların oluştuğu elemelerde yarışmacılar otel lobisine sığmayınca bazıları kapının önünde beklemek zorunda kaldı. Lobide prova yapan yarışmacılar, jüri önünde soğuk terler döktü. Bu yıl jüri koltuğunda Hadise, Hülya Avşar ve Mustafa Sandal'ın yanı sıra Mahzar Alanson'un da oturacağı konuşulan yarışmada, Bursa'dan yeni bir yeteneğin çıkıp çıkmayacağıysa merak konusu oldu.

Yarışmada 4 jüri üyesinden de "evet" alarak finale kalan Bihter Erkmen, güçlü sesi ve performansıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmuştu.


O ses Türkiye Yeni Sezon Düelloları

Tarafından Yazıldı.


ABD'li ressam, film yapımcısı ve yayıncı Andy Warhol, “Bir gün herkes, 15 dakikalığına ünlü olacak” demişti. Amerikalı yapımcı, kuşkusuz bu sözü söylediğinde, Türkiye televizyonlarında şarkı yarışmaları daha başlamamıştı. Ama neresinden bakarsanız bakın, en az 40 yıl önce söylenmiş o söz, sanki bugünlerin Türkiye’si için söylenmiş gibi durmuyor mu? Bugün her kanalda şarkı yarışmaları başta olmak üzere, türlü türlü yarışmalar yapılıyor. İnsanlar, bu yarışmalara katılmak için ellerinden geleni yapıyor. Bir halk, “15 dakikalığına” ünlü oluyor!

HADİ TELEVİZYONA ÇIKALIM!

Önceki gün de yine böyle bir yarışma vardı. Üstelik elemeleri de Kocaeli’deydi. Acun Ilıcalı’nın prodüksiyonunu üstlendiği ses yarışması "O Ses Türkiye" 'nin elemeleri geçtiğimiz gün ilimizde yapıldı. Ramada Plaza Otel'de yapılan elemelere 80 kişi katıldı. Acun Medya'nın sponsorluğunda düzenlenen elemelerde yarışmacıların heyecanları yüzlerinden okunuyordu.2. sezonun elemelerini yapan yarışmada yarışmacıları seçen jüri, birçok sesi beğendi. Yarışmacılar genel olarak pop, halk müziği ve arabesk dallarında yarıştı. Kimi yarışmacılar enstrümanlarıyla bereber elemeye katılırken, kimisi de sadece sesine güvenerek katıldı. Neticede bu yarışmaya katılan 80 kişiden, mutlaka biri ya da ikisi ünlü olacak. Belki biraz para kazanacak. Belki tüm Türkiye’nin tanıdığı bir star olacak. Geri kalanlar, “15 dakikalığına” ünlü olmakla yetinecek. Andy Warhol, gerçekten büyük adammış!


Murat Boz Kimdir? - Yeni Sezon O ses Türkiye

5 Eylül 2012 Çarşamba Tarafından Yazıldı.

Murat Boz 1980 Zonguldak doğumludur. Ortaokulu Zonguldak'ta tamamladıktan sonra İstanbul'da yaşamaya başladı. İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini bitirdi. 1999'da Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü'nü burslu kazanan Murat Boz, 2003'ten beri İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünde eğitimine devam ediyor.

Murat Boz Kimdir
Murat Boz'un birlikte çalıştığı Sanatçılar:
- Tarkan
- Shakira
- Nilüfer
- Nazan Öncel
- Nil Karaibrahimgil
- Grup Hepsi
- Burcu Güneş
- Hande Yener
 
Murat Boz'un albümleri:
2006 - Aşkı Bulamam Ben
2007 - Maximum
2008 - Uçurum
2009 - Şans
2010 - Hayat Sana Güzel
2011 - Aşklarım Büyü


O ses Türkiye Yeni Sezon Ödülü Nedir?

3 Eylül 2012 Pazartesi Tarafından Yazıldı.

http://s.cdn.acunn.com/static/images/oses_logo.pngO ses türkiye programında bir önceki sezonda kazanan BMW yeni serisinin sahibi olmuştu ve tabiki bunun yanında birçok program ile tanınmış, albüm bile yapmıştır.

Peki o ses türkiye programının bu sezonundaki ödül ne olacak? Program başlamadan önce duyurulacağını söyleyen acun medya ekibinden haberleri aldıkça yazımızda paylaşacağız.


O ses Türkiye Yeni sezon Ne zaman Başlıyor?

2 Eylül 2012 Pazar Tarafından Yazıldı.


http://www.asigenclik.net/ekart/wp-content/uploads/2011/10/o-ses-turkiye1.jpgO ses türkiye resmi sitesinde duyurulduğuna göre  star TV ekranlarında 1 Ekim'de başlıyor. O ses türkiye programını 1 Ekim 2012 tarihinde izlemeyi unutmayın.


Hadise Fotoğrafları 2012, Hadise Fotoğrafları 2013

Tarafından Yazıldı.

Hadise 2012 resimleri, Hadise 2012 resim galerisi, Hadise 2012 galeri, Hadise 2012 fotograf, Hadise 2012 foto, Hadise 2012 foto galeri, Hadise 2012,Hadise 2013 resimleri, Hadise 2013 resim galerisi, Hadise 2013 galeri, Hadise 2013 fotograf, Hadise 2013 foto, Hadise 2013 foto galeri, Hadise 2013

Hadise 2012 resimleri, Hadise 2012 resim galerisi, Hadise 2012 galeri, Hadise 2012 fotograf, Hadise 2012 foto 
Hadise 2012 resimleri, Hadise 2012 resim galerisi, Hadise 2012 galeri, Hadise 2012 fotograf, Hadise 2012 foto 
Hadise 2012 resimleri, Hadise 2012 resim galerisi, Hadise 2012 galeri, Hadise 2012 fotograf, Hadise 2012 foto 
Hadise 2012 resimleri, Hadise 2012 resim galerisi, Hadise 2012 galeri, Hadise 2012 fotograf, Hadise 2012 foto
 
 
 


Acun Medya Çerkezköy"de Yetenek Avına Çıktı

Tarafından Yazıldı.


http://haberdinamik.com/images_up/1190-oses.jpg
O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmalarının Çerkezköy seçmeleri saat 12.30 ile 19.30 arasında Çerkezköy Golden Palas Hotel"de gerçekleşti. 3 Jürinin yer aldığı ön elemelerde renkli dakikalar yaşanırken, jüri üyeleri her yarışmacının performan

- O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmalarının Çerkezköy seçmeleri saat 12.30 ile 19.30 arasında Çerkezköy Golden Palas Hotel'de gerçekleşti. 3 Jürinin yer aldığı ön elemelerde renkli dakikalar yaşanırken, jüri üyeleri her yarışmacının performansını da tek tek kamera yardımıyla kayıt altına aldı.
Acun Medya'nın sahibi olduğu yarışma programlarına katılacak adayların ön elemesine Acun Ilıcalı ve tanınmış simalardan oluşan jüri üyeleri katılmazken, jüri koltuğunda Acun'un ekibinden Günçağ Kırım, Çağrı Fazıloğlu ve Mustafa Çetinkaya yer aldı. Yapılacak ön elemelerin ardından ise, yetenek kategorisinde başarılı olan adaylar Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'dan oluşan jürinin karşısına çıkacakken, sesleri ile birçok kişiyi eleyen yarışmacılar da Hadise, Hülya Avşar, Murat Boz ve Mustafa Sandal'ın jüri üyeliğini yaptığı elemelerde ter dökecek.

Yarışma için Tekirdağ genelinden Acun medya'nın resmi sitesine yaklaşık 50 başvuru olurken, seçmelerin o an olduğunu duyarak Hotele koşanlar da kayıt yaptırarak jüriyi etkilemek için büyük bir çaba sarf etti. Seçmelerin ise Tekirdağ'da yapıldığını sanan pek çok kişinin de Çerkezköy yerine Tekirdağ merkezdeki başka bir hotele gittiği öğrenildi.

Kaynak: http://www.medya73.com


Powered by Blogger.

O Ses Türkiye 2013, O Ses Türkiye Yeni Sezon, O Ses Türkiye Başvuru Yerleri konusunda bilgi vermektedir.