Popular Posts

20 Eylül 2013 Cuma

Hadise'den Büyük Bomba "Odama Gel!"

http://spothaber.com/uploads/news/hadise5.jpg 
O Ses Türkiye'nin son bölümünde Hadise bombayı patlattı sesini çok beğendiği yarışmacıya söylediği sözlerle geceye damgasını vuran isim oldu. 

O Ses Türkiye yeni sezona muhteşem bir başlangıç yaptı. Yarışmanın ilk dakikalarında gelen yarışmacılar pek beğenilmedi. Programın ortalarına doğru O Ses Türkiye jürileri arasında amansız bir yarışmaçı kapma yarışı başladı.

Öyle ki Hadise'nin bir yarışmacıyı Murat Boz'un elinden almak için sarf etmediği söz kalmadı. Showun bir parçasımıdır bilienmez ama Hadise yarışmacılara olmadık yöntemler ve sözler kullandı..

Yarışmanın ilk dakikalarında gelen yarışmacı İbrahim'e odama gel, evime gel sözleriyle dikkat çeken Hadise istediğini elde etti ve İbrahim'i kendi takımına kattı.

"BELKİ AŞKI O SES TÜRKİYE'DE BULURUM"
Hadise bununla da yetinmiyor, sesini çok beğendiği yarışmacı Göktuğ'a "Sevgilin var mı?" sorusunu yöneltiyor. "Yok" cevabı gelince"Yanıyorum, yanıyorum!.." sözleriyle olay oldu..Hadise Göktuğu çok beğenmiş olacak ki konuyu hemen aşka getirdi ve " Bende çok yanlızım belki aşkı bu sene O Ses Türkiye'de bulurum" dedi..
Hadise'nin bu sözleri karşısında kullanacak kozu kalmayan Murat Boz,"Ohoo diyor, bu aşmış. Acun eşit şartlarda yarışmamız gerek " sözleri çok güldürdü..
Aylardır merakla beklenen O Ses Türkiye 3. sezonuyla ekranlara geldi.  O Ses Türkiye 3. sezon yarışmacılarıyla hem kulaklara hemde gönüllere hitap etti.